Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis krajský přebor jednotlivkyň

22. 5. 2019

Královéhradecká a Pardubická krajská soutěžní komise sportovní gymnastiky KO ČUS

 

ROZPIS

jarních přeborů Královéhradeckého a Pardubického kraje ve sportovní gymnastice pro rok 2019

 

Kategorie: VS0 A,B, VS1 A,B, VS2 A,B, VS3 A,B,C VS4 A,B,C, VS5 B,C, VS6 B,C

 

Pořadatel: oddíl sportovní gymnastiky TJ Spartak Vrchlabí, KSK Královéhradeckého a Pardubického kraje

Datum:           8. 6. 2019

Místo:             Sokolovna TJ SpartakVrchlabí, Tyršova 783

 

Činovnický sbor:       

Ředitel závodu                       Květa Dlouhá

Jednatelka                              Renata Zirmová

Výpočetní technika                Petr Sedláček

Vedoucí technické čety         Sláva Kalenský

Vedoucí nástupu                    Daniela Kuželová

Zástupce KSK                                   Pavla Avramová, Soňa Staňková

 

Termín uzávěrky přihlášek: 30.5.2019

Přihlášky: přes systém GIS, do přihlášky uveďte výšku stolu: kat. VS2 B; VS4 B – 115/125cm

 

Hudby zašlete v termínu do 30.5.2019 e-mailem na adresu: renata.boruvka@seznam.cz

(na závod vezměte nahrávku na CD).

 

Podmínka účasti: platný registrační průkaz ČGF (s výjimkou VS0) a potvrzení o lékařské prohlídce ne starší jednoho roku.

 

Upozornění: Pokud oddíl pošle přihlášku pozdě nebo neúplnou, mohou jeho členové závodit až po zaplacení pořádkové pokuty 200,- Kč.

 

Technická ustanovení:

Závodí se podle Závodního programu ženských složek ve sportovní gymnastice platného od 1.1.2019, platných pravidel SG a ustanovení tohoto rozpisu:

 

VS0 A – věk 7-8 let (2012 - 2011), VS0 B věk 9 let (2010) a starší - přeskok – výskok snožmo na bednu a plynule seskok, výška bedny 60 cm, ZP str. 16-18

VS1 A – věk 7-8 let (2012 - 2011), VS1 B věk 9 let (2010) a starší - ZP str. 19-27

VS2 A – věk 8-10 let (2011 - 2009), VS2 B věk 11 let (2008) a starší - ZP str. 28-38

VS3 A – věk 9-12 let (2010 – 2007), VS3 B věk 13 let (2006) a starší - ZP str. 39-49

VS4 A – věk 10 – 13 let (2009 – 2006) – volné FIG junior; VS4 B – věk 9-12 let (2010 – 2007) - ZP str. 14

VS3 C – věk 9-10 let (2010 – 2009) – ZP str. 13; VS4 C věk 11-12 let (2008 – 2007) - ZP str. 13

VS5 B – věk 12-14 let (2007 – 2005) - ZP str. 15; VS6 B – věk 15 a starší (2004 a starší) - ZP str. 15

VS5 C věk 13-14 let (2006 – 2005) - ZP str. 13; VS6 C věk 15 a starší (2004 a starší) - ZP str. 13

 

Specifikace nářadí pro jednotlivé VS – ZP str. 11, prostná pás

 

Startovné:      registrovaní členové                                                                          100,- Kč

neregistrovaní – týká se jen VS0                                                      150,- Kč

Upozornění: Kategorie VS0 A – VS3 A, VS0 B – VS3 B, VS4 B a linie C mají pouze volné rozcvičení před závodem, bez 30 sekundového rozcvičení bezprostředně před zahájením závodu.  U všech kategorií musí být přítomen trenér při cvičení na žerdi nebo na bradlech. Losování bude provedeno předem.

 

Časový program - orientační:

8.10 – 8.40 hod                      prezence všech kategorií

8.00 – 8.15 hod                      rozcvičení na závodišti – I. sled (VS4B, 5B, 6B, 5C, 6C)

8.20 hod                                 nástup I. sled

8.30 – 9.25 hod                      organizované rozcvičení – I.sled

9.10 hod                                 porada trenérů a rozhodčích

9.25 – 10.55 hod                    závod I. sled

10.55 hod                               nástup II. sled (VS 4C)

11.00 – 11.40 hod                  organizované rozcvičení – II.sled

11.40 – 12.35 hod                  závod II. sled

12.40 hod                               nástup III. sled (VS 3C)

12.45 – 13.25 hod                  organizované rozcvičení – III.sled

13.25 – 14.20 hod                  závod III. sled

14.20 hod                               nástup IV. sled ( VS 1A,B; VS0B)

14.25 – 15.00 hod                  organizované rozcvičení – IV.sled (VS0A)

15.00 – 15.50 hod                  závod IV. sled

15.50 hod                               nástup V. sled (VS0A)

15.50 – 16.30 hod                  organizované rozcvičení – V.sled

16.30 – 17.30 hod                  závod V. sled

17.45 hod                               vyhlášení výsledků

 

Upozornění: Časový pořad a složení sledů může být upraveno podle počtu skutečně přihlášených závodnic.

 

Závodníci a závodnice na 1.-3. místě obdrží medaili a diplom, pohár příp. věcnou cenu.

 

Úhrada: KSK SG hradí organizačně technické uspořádání přeborů, cestovní náležitosti pozvaných rozhodčích a funkční odměny registrovaným rozhodčím. Soutěžící a jejich trenéři se účastní na náklady vysílající složky.

 

Nominace rozhodčích:         Hlavní rozhodčí -  Soňa Staňková

Přeskok

Bradla

Kladina

Prostná

Veverková Eva

Staňková Soňa

Lankašová Kateřina

Zumrová Šárka

Kupková Helena

Brožová Soňa

Nyklíčková Kristýna

Kupková Lenka

Konášová Barbora

Veselá Věra

Avramová Pavla

Květonová Andrea

Kodešová Petra

Hrabánková Markéta

Hlavová Dana

Brožíková Martina

 

 

 

 

Náhradnice: Benešová Jaroslava, Hofmeisterová Monika, Zirmová Renata, Zavoralová

 

Pro delegované rozhodčí je rozpis pozvánkou. Pokud se neomluví do 30.5.2019, počítáme s jejich účastí.

 

Poznámka: Krajský přebor chlapců proběhne dne 25.5.2019 v Liberci v rámci přeboru Libereckého kraje.

 

Hradec Králové a Pardubice 30. 4. 2019

 

Ing. Pavla Avramová                                                                                               Ing. Soňa Staňková

      za P KSK SG                                                                                                        za KHK KSK

závod je pořádán za finanční podpory Královéhradeckého kraje

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 7333
Měsíc: 117
Den: 7